МАҚОМОТИ ИҶРОИЯИ МАҲАЛЛИИ ҲОКИМИЯТИ
ДАВЛАТИИ НОҲИЯИ ҶАЛОЛИДДИНИ БАЛХӢ

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Раисони ноҳияи Ҷалолиддини Балхӣ

Автор: admin от 20-01-2019, 02:06

Раисони ноҳияи Ҷалолиддини Балхӣ

(дар даврони Истиқлолият)

 

 

Саидов Сафар (02.05.1991 то 04.12.1994)                   

Гурезов Файзалӣ Ойматович (04.12.1994 то 08.12.1999)          

Наҷмиддинов Сироҷиддин (08.12.1999 то 10.01.2005)              

СаъдуллоевҲабибулло Наимович (10.01.2005 то 19.01.2010)             

Ҳакимов Руҳулло Абдуғаниевич (19.01.2010 то 11.05.2012)                 

                    Холов Амирулло Саъдуллоевич (11.05.2012 то 21.02.2014) 

                    Исмоилзода Маҳмадраҳам Абдураҳмон (21.02.2014 то 02.01.2015)

                    Убайдуллои Файзулло (аз 02.01.2015 то ҳоло)
 

xx
xx
xx.
xx